NEDEN LAZER EPİLASYON?

heading

Yıllardır kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak için değişik yöntemler kullanmışlardır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ağda, değişik merhem ve losyonlar, iğneli epilasyon,fotoepilasyon ve  radyofrekans kullanabilirken lazer uygulamaları en hızlı ve en sağlıklı seçeneklerin arasındadır.  Lazer tıbbın ve teknolojinin birçok alanda olduğu gibi estetik cerrahide de  oldukça yaygın kullanılmaktadır. Estetik cerrahide lazer kullanımı sadece epilasyonla sınırlı kalmayıp, kılcal damalarda ve lekelerin tedavisinde, cilt yenilenmesinde etkili bir şekilde kullanılır.

    Lazer epilasyon için seçilen lazer cihazının dalga boyu siyah  renkli melanin pigmenti tarafında emime özelliğine sahiptir. Lazer ışının enerjisi sadece kıl kökünü etkileyerek, lazer epilasyon yapılır. Lazer ışını cildin üst tabakasından geçerek, kıl köküne gelmekte ve kıl kökündeki melanin pigmenti tarafından absorbe edilir. Absorbe edilen kıl kökü ısıyla etkisizleştirilir.  Lazer ucunda beraberinde cilde uygulanan soğutma sistemi cildin zarar görmemesini sağlayarak, yanık oluşmasını engeller. Uygulamadan sonra deride oluşan kızarıklık bir saate geçer. Lazer epilasyonun uzman bir estetik plastik cerrah veya dermatolog gözetiminde tecrübeli ve bilimsel çalışan kuruluşlarda yapılması oluşabilecek riskleri azaltır.

   Alanya lazer epilasyon şirketi olarak uzman kadromuzla sizlere en sağlıklı ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Lazer epilasyon tüm gelişmiş ülkelerde uygulanan yaygın bir tedavi işlemidir. Hiçbir kanserojen madde taşımaz ve güvenilir bir işlemdir. İyi bir araştırma ve uzman bir kadroyla bu işlemi yaptırırsanız hiçbir sıkıntı yaşamaz ve kalıcı bir tedavi görmüş olursunuz. Tedaviden sonra ve tedavi sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız sahibi doktor olan bir merkezde tedavi görmelisiniz. Biz Alanya lazer epilasyon firması olarak uzman doktorumuzda hizmet vermekteyiz. Bizlere güvenebilir ve tedavi olabilirsiniz.

  Günümüzün gelişmiş ve yüksek teknolojili lazerleriyle, etkin dozlarda yapılan tedavilerde kalıcı bir lazer epilasyon işlemi yapılmaktadır. Geçmişten günümüze yaşanan en büyük problemlerden biri olan istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kadınların en ideal yöntemi ağdadır. Ancak ağda sürekli yapılması gereken ve ağrılı bir işlem olduğundan dolayı artık lazer epilasyon kalıcı bir çözüm olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Lazer epilasyonla ilgili merak ettiğiniz her soruya sayfamızdan bakabilir ya da bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayalım ki lazer epilasyon oldukça güvenli ve sağlıklı bir işlemdir ancak doğru yerde ve doğru şekilde yapıldığı zaman yüzde yüz bir sonuç elde edersiniz. Tüm bu sebeplerden ve sonuçlardan dolayı lazer epilasyon sıklıkla tercih edilir. Sizde bizimle iletişime geçerek Alanya lazer epilasyon firmasının uzman doktorlarından yararlanabilirsiniz.